مراکز خرید روسیه

معرفی مركز خريد دتسكاي مير مسکو روسیه

مرکز خرید دتسکای میر یا دنیای کودک یکی از برندهای مشهور در روسیه با ۵۰ سال سابقه فعالیت است. فروشگاه کودکان دتسکای یک مجموعه منحصر به فرد برای تمام اعضای خانواده، به خصوص کودکان می باشد. این مرکز خرید دارای طیف گسترده ای از کالاها و خدمات برای کودکان است و فروشگاهی افسانه ای برای کودکان در مسکو به شمار می رود. مساحت کل این مجموعه در حدود ۷۳۰۰۰ متر مربع می باشد که ۲۰ درصد از کل مساحت آن به تفریح و سرگرمی های آموزشی، اولین سینمای کودکان، سالن برگزاری کنسرت و تئاتر اختصاص داده شده است.

از جمله برند های پیشروی حاضر در این مرکز خرید می توان به Hamlays toy Shop  ،Malenkaya Ledi ،Plician ، Gulliver ،Baba Kids ،Saneta ،Okaidi و مارک های دیگر اشاره کرد. در این مرکز خرید فضایی بالغ بر ۳ هزار متر مربع یعنی در حدود ۱۰ درصد از کل فضای مفید، به کافه و رستوران اختصاص داده شده است. در قسمت مرکزی این مجموعه، فروشگاه اسباب بازی Hamleys World که از آن بعنوان بزرگترین فروشگاه اسباب بازی درتمام اروپا یاد می شود و به عنوان فروشگاه اصلی مرکز خرید دتسکای به شمار می رود.

دومین فروشگاه بزرگ و معتبر این مجموعه، فروشگاه کفش کودک و پس آن در رتبه سوم فروشگاه سیسمونی و لوازم مادر است. در کنار این فروشگاه ها، فروشگاه گالری مد کودک قرار دارد که یکی از خاص ترین گالری های مد کودک در مسکو می باشد. علاوه بر این ها، فروشگاه های لوازم التحریر و وسایل ورزشی نیز در این مجموعه قرار دارد.

طبقه ششم این فروشگاه به سینما و سالن تئاتر کودکان و یک رستوران به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع اختصاص داده شده است. طبقه هفتم، فروشگاه های اصلی پوشاک کودکان و همچنین برگزار کننده نمایشگاه های موضوعی کودکان که علاوه بر مرکز تئاتر در تمامی راهرو ها و قسمت های مختلف این مجموعه برگزار می شود. در کنار این ها می توان به فروشگاه های دیگری همچون Kidburg Career City  و سوپرمارکت Azbuka  نیز اشاره کرد.

در این مرکز خرید گالری های خرده فروشی نیز وجود دارد که از آن جمله می توان از Malenkaya Lady ،Pelican ،Gulliver ،Senata و مغازه هایی برای مادران آینده نام برد. تعداد کل فروشگاه های مرکز خرید دتسکای میر ۲۳۰ واحد می باشد. این مرکز در نزدیکی هتل های معروفی همچون Alexander Blok ،Mercure Arbat Moscow، Na Kransnoy و Rosso Balt hotel قرار دارد.

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۵-۰۴ ۲۱:۲۸:۳۴

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 17 =

بستن