مراکز خرید روسیه

معرفی مرکز خرید آویا پارک مسکو روسیه

مرکز خرید آویا پارک یک مرکز خرید و تفریحی بزرگ در میدان خودینکا در شهر مسکو است. مساحت کل این مرکز خرید، ۳۹۰۰۰۰ متر مربع بوده که از این فضا، حدود ۲۳۰۰۰۰ متر مربع آن به مغازه ها و فروشگاه های فروش کالا تعلق دارد. این مرکز خرید به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز خرید اروپا شناخته شده است.

عملیات ساخت مرکز خرید آویا پارک با بودجه ای در حدود ۱ میلیارد دلار به پایان رسید. البته آغاز ساخت این مرکز خرید در سال ۲۰۰۷ ثبت شده است و هم اکنون نیز سرمایه گذاران زیادی به دنبال حمایت از آویا پارک و سرمایه گذاری در بخش های مختلف این منطقه هستند.

مرکز خرید آویا پارک در محدوده میدان خودینکا در محل میدان هوایی سابق، اولین فرودگاه مسکو ساخته شده است. این مرکز خرید بیش از ۵۰۰ فروشگاه دارد که کالاهای متنوعی در آن به فروش می رسند. در قسمتی از این مرکز خرید زیبا، یک آکواریوم چهار طبقه با ماهی های آب های گرمسیری قرار دارد. مرکز خرید آویا پارک، اولین مرکز تفریحی کودکان در روسیه است. آکواریوم بلند و استوانه ای شکل این مرکز خرید، ۲۳ متر طول و ۶ متر قطر دارد و گنجایش آب آن، ۳۷۰۰۰۰ لیتر آب دریا است. ۲۵۰۰ گونه ماهی مختلف در این آکواریوم شنا می کنند.

در سفر به مسکو، حتی اگر قصد خرید کردن را هم نداشته باشید، دیدن این مرکز خرید میتواند یک سرگرمی برای شما محسوب شود. تصاویر بی نظیر مرکز خرید آویا پارک را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۸-۲۷ ۱۲:۰۷:۳۴

نوشته های مشابه

One Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =

بستن