مراکز خرید روسیه

معرفی مرکز خرید متروپلیس مسکو روسیه

مرکز خرید متروپلیس مسکو (Metropulis  shopping center) شهر مسکو یکی از جذاب ترین مراکز خرید در روسیه است. کمتر توریست و گردشگری یافت می شود که به مسکو سفر کرده باشد و برای خرید به این مرکز خرید نرفته باشد. مرکز خرید متروپلیس در نزدیکی بزرگراه لنینگراد در مجاورت ایستگاه متروی Voikovskaya قرار دارد. این مرکز بزرگ در سال ۲۰۰۹ ساخته شده است. مرکز خرید متروپلیس در واقع جزئی از مجموعه متروپلیس مسکو است و علاوه بر فروشگاه های کالا، تعدادی مراکز اداری را نیز در بر گرفته است.  به راحتی از طریق متروی Voikovskaya می توانید به این مرکز خرید دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید متروپلیس در مساحتی با حدود ۳۱۱۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. از این وسعت، حدود ۲۰۹۰۰۰ متر مربع از آن به فروشگاه ها و رستوران های این مرکز خرید اختصاص یافته است. حدود ۸۲۰۰۰ متر مربع متروپلیس به خرده فروشی کالا تعلق دارد. پارکینگ این مرکز خرید می تواند تعداد ۲۸۲۰ خودرو را در خود جای دهد. برج های اداری این مجموعه در فضایی با وسعت ۲۷۰۰۰ متر مربع و در ۷ تا ۱۱ طبقه ساخته شده اند.

جدیدترین قسمت مرکز خرید متروپلیس مسکو در سال ۲۰۱۶ با وسعتی برابر با ۶۵۰۰۰ متر مربع ساخته شد. ساختمان جدید شامل چهار طبقه است که علاوه بر فروشگاه و فضای پارکینگ، دارای پارک تفریحی و استخر شنا نیز می باشد. در سفر به مسکو از خرید کردن در مرکز متروپلیس لذت ببرید.

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۸-۲۷ ۱۲:۳۸:۵۷

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − نه =

بستن