مراکز خرید روسیه

معرفی مركز خريد تي اس يو ام TSUM

معرفی مركز خريد تي اس يو ام TSUM مسکو یکی از بهترین و مشهور ترین مراکز خرید مسکو روسیه است، که در خیابان پتروفکا مسکو واقع شده است. بازار تسوم TSUM یک ساختمان شش طبقه  با معماری بسیار زیبا پذیرای مسافران تور روسیه است که از بازار پتروفسکی با دو دقیقه پیاده روی میتوان به آنجا رسید. اگر قصد رفتن به این مرکز خرید را دارید باید گفت نما و معماری مرکز خرید تی اس یو ام در شب بسیار زیبا است .

مسکو TSUM  مركز خريد تي اس يو ام

مسکوTSUM   مركز خريد تي اس يو ام

نور پردازی بسیار زیبای آن ، چهره بسیار زیبایی را در شب به مسکو بخشیده است .  فروشگاه زنجیره ای TSUM یکی از فروشگاه های سلطنتی روسیه محسوب می شود برای اطلاعات بیشتر به گردشگران روسیه میتوان گفت که مرکز خرید تی اس یو ام نزدیک چند مکان گردشگری از جمله: میدان سرخ، موزه تاریخ، تئاتر بولشوی و دیگر جاذبه ها قرار دارد.

مغازه های بزرگ  مرکز خرید تی اس یو ام  انواع برند های معروف کفش، پوشاک، طلا و جواهر، وسایل آرایشی بهداشتی و اجناس گران قیمت را در خود جای داده است. پس شما میتوانید هر وسیله ای که مد نظرتان است را در این فروشگاه تهیه نمایید. البته باید گفت اگر به دنبال قیمت مناسب هستید باید بدانید که این مرکز کالاهای برند را ارایه می دهد و به علت کیفیت و مارکه بودن کالاها قیمت آنها نیز کمی بالا می باشد .

 مسکو TSUM  مركز خريد تي اس يو ام

مسکوTSUM   مركز خريد تي اس يو ام

مسکو TSUM  مركز خريد تي اس يو ام

گردشگران تور روسیه باید بدانند که  یک روزکامل نیاز دارند تا کل  پاساژ بزرگ تی اس یو ام را به طور کامل بازدید

نمایند و وسایل مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن