جاذبه های گردشگری روسیه

معرفی پارک آبی kva kva در مسکو

پارک آبی کوا کوا (kva kva ) مسکو، رویایی ترین پارک آبی روسیه است. مکانی فوق العاده هیجان انگیز به ویژه برای کودکان است. بی شک در این مکان لحظات تکرار نشدنی را خواهید گذراند. پارک آبی کوا کوا در مسکو ، مکانی بسیار عالی برای خوش گذرانی و تعطیلات فراموش نشدنی در سفر به روسیه است. اگرچه فضای این پارک آبی، خیلی بزرگ نیست اما مطمئن باشید به شما خوش می گذرد. استخر موج این پارک استخری بزرگ است که امواج اقیانوس در آن شبیه سازی می شوند و هر بیننده و شناگری را تحت تاثیر قرار می دهد. همه چیز حتی صدای امواج کاملاً طبیعی جلوه می کند.

لاگونا قسمت افسانه ای این پارک است. در کنار آبشاری که از روی غار سنگی فرو می ریزد و نور پردازی عالی که شما را به عالمی رویایی می برد. شما می توانید در لاگونا از جکوزی استفاده کنید یا از ماجراجویی در غارهای سنگی درون پارک لذت ببرید که قطعا تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. در کنار غار سنگی جت آبی نیز وجود دارد.

در گوشه ای از پارک آبی kva kva ، شهری منحصر بفرد برای کودکان ۳ تا ۸ سال طراحی شده که واقعا سرگرم کننده و در عین حال امن است. بچه ها می توانند در این قسمت توپ بازی و آب بازی کنند و از سرسره لذت ببرند. حتی یک آبشار و تاب هم موجود است. شهری کوچک که کودکان هرگز از بازی در آن خسته نمی شوند. یک استخر ویژه کودکان نیز وجود دارد که سطح آب آن بسیار پایین است و می توانند به راحتی و با خیالی آسوده در آن جست و خیز کنند و از آب بازی لذت ببرند.

یکی از مهیج ترین بخش های پارک kva kva  ، یک گردباد مرتفع است که در ارتفاع دوازده متری قرار دارد و حفره ای بزرگ پر از آب در وسط آن است چند ثانیه شما با سرعت در این گردباد می چرخید و بعد از آن به سمت راست استخر پرت می شوید و در آب شیرجه می زنیداگر روسیه را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، پیشنهاد میکنیم برای یکبار به پارک کواکوا بروید. تصاویر این پارک جذاب را در زیر مشاهده می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن